O firmie

Firma SprintCar została założona w 1999 roku, od tego czasu zajmuje się produkcją i sprzedażą autobusów oraz mikrobusów. Od początku działalności dokładamy wszelkich starań aby sprostać wszelkim wymaganiom Naszych odbiorców.

W swojej działalności na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby klienta, dlatego staramy się dostosować swoją ofertę pod indywidualne zamówienia. W procesie produkcji olbrzymią wagę przykładamy do wymagań stawianych nam przez właścicieli firm przewozowych, jak również tworzymy z myślą o przyszłych pasażerach i kierowcach. Działamy tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.

Polityka jakości SprintCar

SprintCar to firma zbudowana ze sprawnego i w pełni zaangażowanego zespołu, który koncentruje się na zaspokajaniu potrzeb swoich Klientów i oferowaniu im produktu o najwyższej jakości. Priorytetem przy produkcji jest bezpieczeństwo oraz komfort  pasażerów i kierowcy. Dlatego przy produkcji firma korzysta z najwyższej klasy komponentów mających zapewnić użytkownikowi niezawodność oraz wygodę.Aby skuteczniej realizować te założenia, opracowaliśmy, wdrożyliśmy i będziemy doskonalić System Zarządzania Jakością, oparty na wymaganiach norm ISO 9001:2015.  Politykę Jakości realizujemy przez:

– monitorowanie oczekiwań i zadowolenia Klienta
– spełnianie wymagań klienta dotyczących wyrobu
– kształtowanie świadomości pracowników w zakresie jakości
– ciągłe doskonalenie umiejętności i podnoszenie kwalifikacji zespołu pracowników oraz budowanie atmosfery współpracy i zaangażowania w wykonywanie zadań
– doskonalenie naszych działań w szczególności produkcji i nadzorowania jakości wyrobów i usług
– zapewnienie odpowiednich warunków pracy, etyki wobec pracowników
– Analizę przestrzeni wewnątrz jak i na zewnątrz firmy pod względem pojawiających się szans i zagrożeń 

 Kierownictwo zapewnia, że Polityka Jakości jest znana, rozumiana i utrzymana w całej firmie. Jednocześnie zobowiązujemy się do zapewnienia środków pozwalających na utrzymanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością.
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.